Mavi İnci Park Otel
standard-title İletişim Mavi İnci Park Ote iletişim bilgilerimiz

İletişim

Mavi İnci Park Ote iletişim bilgilerimiz

Telefon: +90 266 835 62 06

Gsm:  +90 537 696 30 30

Mail adresimiz: maviincipark@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…
 • Sultan Keyfi

  Sultan Keyfi Sultan Keyfi Çift Kişilk Oda konforuyle rahat bir konaklama yasayin. Otelimizin en güzel odasını incelemektesiniz. Odamızda kendinizi sultanlar gibi keyifli hissedeceksiniz. Ruhsal ve bedensel keyif alacağınız odamız geniş,rahat ve manzaralıdır. Odamızın banyosundaki saunada vücut toksinlerinizi atarak rahatlayabilirsiniz. Ayrıca odamızın camlarında bulunan mavi panjurları açtığınızda muhteşem yeşil ve mavinin bir arada olduğu Erdek manzarası […]

 • Standart Oda

  Standart Oda Otelimizde 6 adet Standart oda vardır.Otelin her katında 2 adet bulunmaktadır. odalarımızda Uydu bağlantılı TV, minibar, banyo duş ve wc, klima, ücretsiz internet bağlantısı vardır.

 • Deluxe Oda

  Deluxe Odamız Çift Kişilik Deluxe Oda konforuyle rahat bir konaklama yasayin.Otelimizde 3 adet Deluxe oda vardır.Otelin her katında 1 adet bulunmaktadır. Delux odalarımızda Uydu bağlantılı TV, minibar, banyo duş ve wc, klima, ücretsiz internet bağlantısı vardır.  

 • Deniz Manzaralı Deluxe Oda

  Deniz Manzaralı Deluxe Oda Otelimizde Deniz Manzaralı Deluxe Oda 1 adet  vardır.Deniz Manzaralı Deluxe Oda  odamızda Uydu bağlantılı TV, minibar, banyo duş ve wc, klima, ücretsiz internet bağlantısı vardır.    

Reviews

Yükleniyor…