Sultan Keyfi

Sultan Keyfi Sultan Keyfi Çift Kişilk Oda konforuyle rahat bir konaklama yasayin. Otelimizin en güzel odasını incelemektesiniz. Odamızda kendinizi sultanlar gibi keyifli hissedeceksiniz. Ruhsal ve bedensel keyif alacağınız odamız geniş,rahat ve manzaralıdır. Odamızın banyosundaki saunada vücut toksinlerinizi atarak rahatlayabilirsiniz. Ayrıca odamızın camlarında bulunan mavi panjurları açtığınızda muhteşem yeşil ve mavinin bir arada olduğu Erdek manzarası […]

Deniz Manzaralı Deluxe Oda

Deniz Manzaralı Deluxe Oda Otelimizde Deniz Manzaralı Deluxe Oda 1 adet  vardır.Deniz Manzaralı Deluxe Oda  odamızda Uydu bağlantılı TV, minibar, banyo duş ve wc, klima, ücretsiz internet bağlantısı vardır.    

Deluxe Oda

Deluxe Odamız Çift Kişilik Deluxe Oda konforuyle rahat bir konaklama yasayin.Otelimizde 3 adet Deluxe oda vardır.Otelin her katında 1 adet bulunmaktadır. Delux odalarımızda Uydu bağlantılı TV, minibar, banyo duş ve wc, klima, ücretsiz internet bağlantısı vardır.  

Standart Oda

Standart Oda Otelimizde 6 adet Standart oda vardır.Otelin her katında 2 adet bulunmaktadır. odalarımızda Uydu bağlantılı TV, minibar, banyo duş ve wc, klima, ücretsiz internet bağlantısı vardır.