Otel Kuralları

Otel kuralları

Otel Kuralları

Otel Kuralları
Mavi İnci Park Otel Otel Kuralları
Misafirlerimizin konaklamalarını daha konforlu hale getirmek için otelimiz hakkında bazı bilgileri paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.
Otele Giriş Saati (Check-in): 13:00
Otelden Çıkış Saati (Check-out): 11:00
İnternet erişimi (Wi-Fi) – ücretsizdir-
Kimlik Yükümlülüğü
Konaklayacak misafirlerin otele giriş esnasında pasaport veya kimlik kartını ibraz etmesi gerekmektedir.
Sigara: Yerel yasalar nedeniyle otelin kapalı olan genel alanlarında sigara içmeye izin verilmemektedir. Misafir tercihine göre sigara içilen oda seçeneği sunulmaktadır.
Otopark
Otelimiz trafiğe kapalı alandadır. Konaklayan misafirlerimiz için çok yakınımızda ücretli açık otopark mevcuttur.
Alkollü İçecek Servisi
Alkollü içecek servisi ve satışımız yoktur.
Evcil hayvan
Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Erken Giriş
Saat 13:00’ten önce otele giriş mi yapmak istiyorsunuz? Resepsiyon’a geldiğinizde veya rezervasyon aşamasında erken giriş isteğinizi bildiriniz. Size hazır oda bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Erken giriş için hazır oda garantisi yoktur. Bu imkan odaların boş olmasına ve kat hizmetlerinin temizlik programına bağlıdır.
Garantili olarak erken giriş istiyorsanız isteğinizi teyit ediniz. Erken girişi garanti etmek için bir gece önceden oda satılmamaktadır. Bu nedenle garantili erken giriş için bir gecelik ücret hesabınıza eklenir.
Erken Çıkış
Eğer programınızda değişiklik olup erken ayrılmanız gerekiyorsa, lütfen ayrılacağınız gün saat 11:00′ ye kadar resepsiyon ‘a bilgi veriniz. Erken ayrılmanız neticesinde, kalan günlerin ücret toplamının %50’si hesabınıza eklenir. Erken ayrılış için 11:00’den sonra bilgi verilmesi halinde tam ücret hesabınıza eklenir.
Geç Ayrılma
Otelimizden 12:00’den sonra mı ayrılmak istiyorsunuz? Resepsiyona geç ayrılma isteğinizi bildiriniz. Odaların müsaitliğine göre odanızı sizin için tutmaya çalışacağız. Geç çıkışlar için hesabınıza ilave ücret eklenebilir. Resepsiyon veya rezervasyon ofisimizden bilgi alabilirsiniz.
İlave Yatak
Bazı odalarımıza 1 adet katlanabilir ilave yatak ücreti karşılığı konulabilir. 0-3 yaş arası çocuklar için bebek yatağı ücretsiz verilmektedir.
Çocuklar
Aileleri aynı odada konaklayan 4-12 yaş çocuklara ilave yatak ücreti için %50 indirim uygulanır. 0-3 yaş çocuklar için bebek yatağı ücretsiz verilir. Rezervasyon aşamasında isteğinizi teyit ediniz. İlave yatak ve bebek yatağı taleplerinin karşılanması müsaitliğe bağlıdır. Yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
Yiyecek ve İçecek
Otele, dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesine izin verilmemektedir.
Bekleme Listesi
Otelimizin dolu olduğu bir tarih için talebinizi bekleme listesine alabiliriz ve yer açılması durumunda talebinize öncelik veririz. Rezervasyon ofisimiz ile iletişim kurunuz.
İptaller
İptal kuralları rezervasyonunuzun fiyatına ve tarihine bağlı olarak değişebilir. Lütfen iptal koşullarından emin olmak için rezervasyon onayına bakınız. Online rezervasyonlarınızı, rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar online olarak iptal edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için rezervasyon ofisimiz ile görüşünüz.

Mavi İnci Park Otel